Giresun Haberleri

Bakan Adil Karaismailoğlu Belediyeyi Ziyaret Etti

0

Bir dizi temas, inceleme ve açılış için Giresun’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Giresun Belediyesi’ni ziyaret etti.

Havaalanında Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da yer aldığı heyet tarafından karşılanan Bakan Karaismailoğlu, Dereli ilçesindeki incelemelerinin ardından Tirebolu – Doğankent yolunda yapımı tamamlanan Altı Şehitler Köprüsü’nün açılışını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun seçim öncesi projeleri arasında yer alan ve yakın zamanda ihalesi yapılacak Uzuncakum Balıkçı Barınağı projesini de yerinde inceleyen Bakan Karaismailoğlu, Valilik ziyaretinden sonra Giresun Belediyesi’ne geçerek Başkan Aytekin Şenlikoğlu ile görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şenlikoğlu, alt ve üstyapı çalışmaları, trafik akışını rahatlatacak dal -çık projesi, Uzuncakum Balıkçı Barınağı projesi, ulaşım ağları projeleriyle ilgili Bakan Karaismailoğlu’na bilgi verdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da Giresun’da gerçekleşen hizmetlerden dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür ederek: “Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Bakanlık olarak gerekli desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım