Giresun Haberleri

Başkan Emür; Mutluluklar Paylaştıkça Çoğalır 

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, hemşerilerinin mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor. Normalleşme sürecinde pandemi kurallarına uygun olarak nikâh ve kız isteme merasimine katıldı.

Başkan Emür “Topkara ve Yazıcı ailelerinin evlatları Aysun & Hacı Ömer’in düğün merasimlerinde nikâh akitlerini gerçekleştirdik.

Nevzat ve Aynur Aydın’ın oğlu Hüsrev ile Halime ve Mehmet Emin’in kızları Senem’in düğünü için evine de hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulunduk. Genç çiftlerimize Allah (c.c) tan bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Her zaman ailelerimizin yaşadıkları sevinç ve mutluluğu paylaşmaya özen gösteriyoruz.

“Genç Çiftlerimizin Mutluluklarına Ortak Olduk” 

Elif Tolu ve Şükrü Emür’ün nikâh akitlerini gerçekleştirdik. Tolu ve Emür ailelerimize hayırlı olsun. Çiftimize iki cihan saadeti dilerim.

Kardeşimiz Fatih Külekçi ile kızımız Gülsen Aydın’ın yuva kurmalarında ilk adım olan isteme merasimi gerçekleştirdik. Hayırlı bir işe öncülük etmek ve vesile olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyor, iki aileye de hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bizlerde gerek şahsen gerekse belediye olarak ihtiyaç duyulan tüm konularda birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım