Giresun Haberleri

Başkan Eroğlu: İyi Parti İlk Seçimde İktidar Olacak!

0

İYİ Parti’ye Türkiye genelinde üye kayıtlarına dur durak demeden devam ediyor. Son olarak İYİ Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu, stant çalışmaları kapsamında yeni üye kayıtlarının arttığını belirterek tüm Giresunlulara teşekkür edip, İYİ Parti’ye davet etti.

İYİ Parti Giresun İl Başkanlığı seçim çalışmaları kapsamında hane ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Öte yandan yeni üye kayıtlarına da ehemmiyet veren Giresun İl Teşkilatı gece gündüz demeden stant çalışmaları gerçekleştiriyor. Yeni üyelerin İYİ Parti için büyük önemi olduğunu söyleyen Başkan Eroğlu; “İYİ Parti 2017’de ilk yola çıktığı gün bazı kesimler tarafından birçok engelle karşılaştı. Yıldırmaya, karalama kampanyalarına maruz kaldı. Ama milletimiz sayesinde bu engelleri, kirli siyasetleri bir bir aşarak parlamentoya girdi. Büyük ses getirdi ve adım adım iktidarlığa doğru yürüyoruz. Yerel seçimlerde iktidar partisi mağlubiyeti yaşadı Halkın teveccühüyle büyüyor, gelişiyor ve destekleniyoruz.  Olacak ilk seçimde göreceksiniz ki İYİ Parti iktidar olacak. Bugün burada bunun ayak seslerini duyuyoruz. Teşkilatımıza katılan iyi yürekli insanlara, tüm Giresunlulara, tüm Türkiye’ye ilgilerinden, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım