Giresun Haberleri

Başkan Şenlikoğlu Afet Bölgesinde

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sel felaketinin en büyük zarar verdiği Kastamonu’yu ziyaret edip çalışmalara destek verdi.

Batı Karadeniz’deki sel felaketinin ardından hemen bölgeye ekip ve araç desteğinde bulunan Başkan Şenlikoğlu, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği bölgede İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile bir araya geldi. Soylu ve Şenlikoğlu yıkımın en çok yaşandığı bölgelerde incelemelerde bulunduktan sonra afetin yaralarının sarılmasına da destek verdi.

Devletin tüm imkânlarının seferber edildiğini ifade eden Başkan Şenlikoğlu, Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu ve zorlukların birlikte aşılacağını belirterek, “Büyük bir afet. Biz bunu geçen sene şehrimizde yaşamıştık. Sıkıntıların ne olduğunu çok iyi biliyoruz Rabbim ülkemizi ve milletimizi tüm afetlerden muhafaza eylesin inşallah. Vefat eden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum. Devletimiz yaraların sarılması için her zaman olduğu gibi yine sahada. Biz de Giresun Belediyesi olarak maddi manevi üzerimize ne düşüyorsa yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım