Giresun Haberleri

Bayramda Tatlı Sürpriz; Yolculara Şeker İkram Edildi

0

Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven, Ordu-Giresun sınırında seyahat eden yolcuların bayramını kutlayarak şeker ikramında bulundu. Araç sürücüleri ve yolcular uygulamaya teşekkür etti.

Giresun Valiliğine bağlı birimler Kurban Bayramı süresince görev başındaydı. Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven, Ordu-Giresun İl sınırında, Giresun’a giriş yapan şoför ve vatandaşların bayramını kutladı.

“Böyle Bir Sürpriz Beklemiyorduk”

Polis kontrol noktasında araç sürücüleri ve yolcularla sohbet eden Dr. Hasan Tanrıseven, maske, hijyen ve trafik kuralları konusunda da hatırlatmalarda bulundu. Tanrıseven, “İlimize hoş geldiniz. şeker tadında bir bayram geçirmenizi diliyoruz” diyerek yolculara bayram şekeri ikram etti.

Şoför ve yolcular, “Böyle bir sürprizle karşılaşacağımızı beklemiyorduk. Uygulamadan mutlu olduk. Giresun Valiliğine duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Polis ve Jandarmanın da Bayramını Kutladı

Bayram süresince Piraziz ve Bulancak Kaymakamlıklarına da vekâlet eden Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven, her iki ilçede kurulan uygulama noktalarında görev yapan Polis ve Jandarmanın da bayramını tebrik etti. Polis ve Jandarmaya şeker ikramında bulunan Tanrıseven, “İçişleri Bakanlığımız ve Sayın Valimizin talimatları ile Kurban Bayramı boyunca görevimizin başındayız. Amacımız vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesi” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım