Giresun Haberleri

Doğankentli Siyasetçi İsmail Tarı Vefat Etti

0

Uzun yıllar Milliyetçi Hareket Partisi Doğankent İlçe Başkanlığı yapan ve daha sonra İyi Parti’ye geçerek Doğankent Kurucu İlçe Başkanı ve 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Doğankent Belediye Başkan Adayı olan İsmail Tarı, Hakkın rahmetine kavuştu.

Tarı’nın vefatıyla ilgili olarak Doğankent Eski Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin “Beraber çok mücadele vermiş, çok şey yaşamış, çok şey paylaştık. Dost kelimesi yetmez anlatmaya. Siyasete kafa yormamın en önemli teşvikçisi ve ısrarcısı oldu. Hep aynı tarafa baktık, aynı şeyleri gördük. İnanmışlığı ve tertemiz yüreği vardı. Siyasi rekabet de ettik, kaderin cilvesi. Bir kez olsun, birbirimize kaş kaldırıp bakmadık, gücenmedik, kırılmadık. Dostluğumuza zerre halel gelmedi. İnandığı gibi yaşadı, yaşadığı gibi inandı. Mücadelesi ve siyaseti her zaman, Memleketi ve doğrular için oldu. Biz ondan çok razıydık. Rabbim de razı olduğu kullarından eylesin, İnşallah… Mekanı cennet olsun. Başımız sağ olsun. Çok büyük bir değerimizi kaybettik” dedi.

Merhuma Allahtan rahmet, ailesi, çocukları, akrabaları ve İyi Parti teşkilatına başsağlığı diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım