Giresun Haberleri

Emür, İslam Âleminin Ramazan Ayını Tebrik Etti

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Ramazan ayı nedeniyle mesaj yayınlayarak, tüm İslam Âleminin Ramazan Ayını tebrik etti.

Emür mesajında “Rahmet ve mağfiret iklimiyle güzelleşen, mübarek Ramazan ayına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Ramazan demek hoşgörü, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu en kıymetli aydır. Tüm Keşap ile Ramazan ayı boyunca, büyük kardeşlik dayanışmasını, kaynaşmayı ve yardımlaşmayı bundan önce ki ramazanlar olduğu gibi yine hep birlikte yaşayacağız. Bu yıl Keşap’ımızın Mahallelerinde kurduğumuz birlik ve beraberlik içinde oluşturduğumuz masalarımızı Covid-19 sebebiyle oluşturamayacağız için bir burukluk yaratacak içimizde. İnşallah Ramazan Bayramında en kalbi duygularımla niyaz ediyorum ki maske, mesafe ve tedbirlere uyarak salgının sona ermesiyle çifte bayramlar yaparız. Yine birbirimize sarılıp, eski günlerimize döneriz.

Ramazan ayına girmemiz vesilesiyle; rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı bu ayda, tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyor, bu mübarek ayın ülkemize, milletimize ve tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım