Giresun Haberleri

Aydın, Türk Polis Teşkilatına Başarılar Diliyorum

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Kadir Aydın, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Emniyet teşkilatının, milletimizin can ve mal varlığının muhafazasında önemli rol üstlendiğini ifade eden Milletvekili Aydın; “Bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin en temel kurumları arasında yer alan Türk Polis Teşkilatı, kamu düzeninin sağlanmasında caydırıcı bir güç konumundadır. Vatandaşlarımızın güvenliği için gece gündüz demeden gayretle görev ifa eden emniyet teşkilatımız; halkımızın güveni, desteği ve işbirliği sayesinde hizmet kalitesini sürekli arttırmaktadır. Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176. yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Büyük fedakârlık ve cesaretle hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının kahraman mensuplarına başarılar diliyor; selâm, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım