Giresun Haberleri

Giresun’da Okulların Doğalgaz Dönüşümü Tamamlanıyor

0

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun’da bu yıl 19 okulun doğalgaz dönüşümünün tamamlandığını, 5 okulda ise çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda devam eden doğalgaz dönüşüm çalışmalarına ilişkin bilgi veren Sabri Öztürk ”Giresun’umuzda 2021 yılında 19 okulumuzun doğalgaz dönüşümü 4.031.442,29 TL maliyetle tamamlanmış, 5 okulumuzun doğalgaz dönüşümü (maliyeti 1.375.092,00 TL) ise tamamlanmak üzeredir. Böylelikle okullarımızın çok daha çevreci ve sağlıklı bir enerji kaynağı ile daha verimli ısınması sağlanacaktır.  Aydınlık geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi, yarınlarımıza en iyi şekilde hazırlamak için gerekli fiziki şartları iyileştirmeye devam ediyoruz.  Giresun’umuza standartları ve teknolojik imkânları yüksek birçok yeni okul kazandırdığımız gibi eski okullarımızın da fiziki eksiklikleri hızla giderilmeye devam edilmektedir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım