Giresun Haberleri

Giresunspor’un Yeni Başkanı Nahid Yamak Oldu

0

Giresunspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu, bugün öğle saatlerinde Çotanak Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucunda, geçerli 232 oyun 156’sını alan Nahid Ramazan Yamak kulübün yeni başkanı oldu. Diğer aday Fatih Sandal ise 76 oy aldı.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Yeni Başkan Nahid Ramazan Yamak yaptığı konuşmada “Arkadaşlar bazen hayatımızda verdiğimiz kararlarda kendimizden çok vermemiz gerekir, uğrunda savaştığımız şey için bunu yapmak zorundasınızdır. Cenab-ı Allah bu dünyaya herkesi bir görev yapması için getirmiş, bize de bu görev nasip oldu. Şimdi tabii çok uzatmak da istemiyorum çünkü bugün kazanmamız gereken çok önemli bir maç var sahamızda. Tabii ki bu futbol, kazanmak ta var kaybetmek te var, her şey den önce fair-play ruhunu yansıtmamız gerekiyor.

Yeni Başkanı Nahid Ramazan Yamak

Bilmenizi istiyorum ki, Giresunspor’la ilgili ne olursa olsun beni 24 saat arayabilirsiniz. Ben sadece Giresunspor’un başkanıyım, Giresunspor için de elimden geleni yapacağıma size söz veriyorum. Kesinlikle bu kulübün menfaatlerini sonuna kadara savunup, kendim de bir mühendis olduğum için kıt kaynakların en iyi şekilde değerlendirilmesi sayesinde çok iyi bir yerde olduğumuz, yıllarca hayalini kurduğumuz Süper Lig’i kaçırmamak için çalışacağız. Hep beraber çalışacağız. Gerek burada bir liste veren arkadaşım Fatih Sandal, onun yönetim listesinde olan arkadaşlarım, beni seven, sevmeyen, buraya gelen, Giresunspor’u seven herkes benim ablam, abim, kardeşim, babam, dedemdir. Bunu böyle bilesiniz. Hiç kimseye bir kırgınlığım yok, umarım şehrin ileri gelenleri de bizim bu konuya bakışımızı ve dürüstlüğümüzü anlayacaktır. Bu deprem zamanında katılamadılar, onlar da çok çalışıyor. Ancak bu yaz oluşacak tabloyu birlikle geçebiliriz ama yaza kadar bu emanet bizde, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımda. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan seçimler sonucunda Yönetim Kurulu üyeliklerine Gökalp Kasapoğlu, Volkan Dudu, Ferhat Karademir, Abdüsselam Çağrıcı, Gürkan Temlir, İbrahim İnanç, Erdinç Hıdımoğlu, Mustafa Bulut, İlhami Aslan, Serkan Erdoğan, Ersin Sarıkaya, Osman Topal, Emrullah Ekiz, Battal Gazi Özdemir ve Kenan Şahin Seçildi. Denetleme Kurulu üyeliklerine İbrahim Özkul, Azmi Bük ve Ercan Pamuk seçildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım