Giresun Haberleri

Hayırsever İşadamı Plaketlerle Onurlandırıldı

0

Eynesil Hacı Mustafa Eren Hafız İmam Hatip Ortaokulunda verilen iftar yemeğine katılan Giresun Valisi ve Giresun Milletvekilleri okula arsa bağışında bulunan Karadağ ailesine teşekkür ederek, İşadamı Mustafa Karadağ’a plaket verdiler.

Eynesil Hacı Mustafa Eren Hafız İmam Hatip Ortaokulunda tertiplenen iftar yemeğine Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Ak Parti Milletvekilleri Kadir Aydın, Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı katıldı. İlçe protokolünden ise Eynesil Kaymakamı İdris Koç, Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Ören Belediye Başkanı Mustafa Eren, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Mürtezaoğlu, CHP İlçe Başkanı Erhan Cebeci, MHP İlçe Başkanı Suphi İncekara, Giresun Kızılay Başkanı Murat Cansız, İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik, Yazı İşleri Müdürü Ahmet Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakki Güven, İl Genel Meclisi Üyesi Fatih Cansız, Okul Aile Birliği Başkanı Karaman Halil Köse, EYİMDER Başkanı Ramazan Öztürk, Okul Yaptırma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, okulun öğrencileri, öğretmenleri ve vatandaşlar katıldı.

Yemekten sonra yapılan plaket töreninde konuşan Giresun Valisi Enver Ünlü okulun yapılması için arsa bağışında bulunan Karadağ ailesine teşekkür etti. Vali Ünlü, ”Okula arsa bağışında bulunan Karadağ ailesi ve işadamı Mustafa Karadağ ilimize çok güzel bir eser kazandırmak için büyük gayret sarf etmişlerdir. Kendilerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu okuldan bayrağına, ülkesine milli ve manevi değerlerine bağlı gençlerimiz yetişecektir.” dedi.

İşadamı Mustafa Karadağ’a Giresun Valisi Enver Ünlü ve Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın, Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk tarafından plaketler verildi. Arsa bağışında bulunduktan sonra okulun yapılmasında da büyük çaba sarf eden Mustafa Karadağ ise okulun yapılmasında başta Eynesil esnafı olmak üzere çok sayıda kişi ve kuruluşun kendilerine yardımcı olduklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Eynesil Hacı Mustafa Eren Hafız İmam Hatip Ortaokulundaki iftar programı İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik’in yaptığı dua ile son buldu.

Haber: Ahmet CEYLAN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım