Giresun Haberleri

İyi Partili Başkanlar İftarda Buluştu

0

İyi Parti İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu yaptığı yazılı açıklamada, “25 Nisan Salı akşamı İyi Parti İlçe Başkanları ile iftar yemeğinde bir araya geldik. Tüm ilçe başkanlarının katıldığı yemekte birlik beraberlik mesajları verilerek Giresun ve ilçelerin sorunları görüştük. Giresun’un kronik sorunlu üç kurumu Özel İdare ve belediye masaya yatırılarak tartışıldı. Kurumların kronik sorunlu olduğu, i̇ktidarın yorgunluğu gibi kurumlarda yorgunluk neme lazımcılık ve hukuksuz işlerin olduğu konusunda hemfikir olundu.

Dereli’deki sel afeti gündeme gelerek yeni yapılan köprünün alçak olduğu, eski köprünün yanındaki yolun helal ederek göçmesi ve 300 yıllık köprünün yıkılmak istenmesi sonra kamuoyu tepkisi üzerine tadilat projesine alındığı açıklaması değerlendirilerek, tadilatın demirle yapılacağı öğrenilmiş olup bunun doğru olmadığı bunun yerine köprünün yeniden taşla sağlamlaştırılması gerektiği üzerinde görüş birliğine varıldı. Ayrıca iktidarın ve siyasilerin söz vermesine rağmen Dereli yolunun halen bitirilemediği Sayın Cumhurbaşkanına yolun bitmeden açtırıldığı değerlendirildi” dedi.

Eroğlu daha sonra “Tüm ilçe başkanlarımız iktidara hazır olduklarını, kadroların tam olduğunu, yapılan yanlışların düzeltileceğini vurgulayarak, vatandaşların tümünün partimize teveccühlerin olduğu ve yapılacak ilk seçimde birinci parti olacaklarına i̇nandıklarını söyledi. Tüm ilçe başkanlarımla beraber yol yürümekten memnunum hepsi ile övünüyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım