Giresun Haberleri

Kapanma Sürecinde Şehir Yıkanacak

0

Pırıl pırıl bir Giresun için Belediye ekiplerinin temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor. Yıkama tankerleri ve süpürge araçlarıyla görev yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde istenmeyen koku ve sızıntıların oluşmasını önlemek için cadde ve sokakları basınçlı köpüklü suyla yıkayarak temizliyor. Yıkamayla birlikte çöp bırakma noktalarını da kötü kokulardan arındırmış oluyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, tam kapanma sürecinde şehrin cadde ve sokaklarının yıkanmasının planlandığı, şehrin Batı bölgesinden başlayan çalışmaların Doğu bölgesinde tamamlanacağı bildirildi. Yıkama ve çevre temizliği çalışmalarından duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar ise Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na ve temizlik çalışanlarına teşekkür ediyor.

Halkın sağlığını ve huzurunu gözetmek gibi bir sorumlulukları olduğunu vurgulayan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Temizliği imanın parçası olarak kabul etmiş, kendisini ve çevresini temiz tutmakla yükümlü kılınmış kişiler olarak evimize gösterdiğimiz özeni çevremize de gösteriyoruz. Temizlik ekiplerimiz, vatandaşlarımızın sıcak yaz günlerinde cadde ve sokaklarda gönül rahatlığıyla, huzurla gezebilmesi için her türlü önlemi alıyor” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım