Giresun Haberleri

Milletvekili Kadir Aydın’ın 30 Ağustos Mesajı

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 30 Ağustos 1922’de kazanılan Başkomutanlık Meydan Muharebesi tarihimizin en önemli zaferlerinden biridir. Aziz milletimiz tarih boyunca yurdumuzun topraklarını namusu olarak nitelendirmiş ve vatanının müdafaası için kanının son damlasına kadar çarpışmış bir millettir. Tarih sahnesinde destansı mücadeleleriyle anılan ecdadımız, bizler için her daim övünç ve gurur kaynağı olmuştur. Bu toprakların her bir karışı ecdadımızın kanıyla sulanmıştır.

Vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadele sonucu kazanılan bu zaferin 99. yıldönümünde, başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bu toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Bu toprakların muhafazası için cansiperane görev yapan güvenlik güçlerimizin Allah yardımcısı olsun. Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım