Giresun Haberleri

Tepeköy Derneği’nden Anlamlı Ziyaret

0

Dereli Tepeköy Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği başkan ve yöneticileri, Belediye Mezarlıklar Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Müdür Karabey Karaman ile bir araya geldiler.

Giresun Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü vatandaşların en acılı gününde yanında oluyor, diyen Dernek Başkanı Kırkaya, yaptığı açıklamada, “Arkadaşlar çok duygusal bir görevde canla başla çalışıyorlar. Bu çalışmayı herkes görüyor. Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na, Mezarlıklar Müdürümüz Karabey Karaman ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz. Mezarlıklar Müdürlüğü’nün yapmış olduğu tüm çalışmalar büyük takdir topluyor. Başta kendi köyümüz olmak üzere, diğer komşu köylerimizde olan cenazelerimizin taşınması ve diğer işlemleri için her türlü yardım ve desteği büyük ölçüde gece, gündüz ayrımı yapılmaksızın alıyoruz. Bu nedenle müdürlüğümüze bir ziyarette bulunup teşekkür etmek istedik” ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyaretin anısına Dernek Başkanı Kesim Kırkaya ve yönetimi, Müdür Karaman’a bir de teşekkür plaketi takdim etti. Müdür Karaman ise ziyaretten dolayı memnuniyetini bildirerek Başkan Kırkaya ve arkadaşlarına teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım