Giresun Haberleri

Tıp Fakültemizin Önemli Bir Eksikliği Daha Gideriliyor

0

Tıp Fakültesi Morfoloji binası ihalesi 21 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak. Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi morfoloji binası inşası için ihale tarihi kesinleşti. TOKİ tarafından inşa edilecek bina için 21 Mayıs 2021 günü saat 14.30’da ihaleye çıkılacak. Sağlık Yerleşkesi olarak planlanan Aksu Yerleşkesinde yeni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanı başında inşa edilecek morfoloji binası için 550 gün inşa süresi verildi.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ın konuyla ilgili olarak basına yaptığı açıklama şöyle: “Morfoloji binasının yatırım programına alınması, TOKİ tarafından inşa edilmesinin sağlanması ve ihaleye çıkılması süreçlerinde büyük katkıları olan Bakanımız Nurettin Canikli’ye, ilimiz milletvekilleri Cemal Öztürk’e, Kadir Aydın’a, Sabri Öztürk’e ve tüm katkı verenlere çok teşekkür ediyorum. Morfoloji binamızın Üniversitemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

İhale için bilgi alınabilecek internet adresi: https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım