Giresun Haberleri

Tirebolu Lisesinin Öğretim Dönemine Yetiştirilmesine Çalışılıyor

0

Tarihi Tirebolu Lisesinin yeni eğitim ve öğretim yılına yetiştirilmesi için bakım onarım çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda eğitim ve öğretim faaliyetlerine ara verilerek atıl kalan Tirebolu Lisesi’nin uzun süre nasıl kullanılacağı konusunda münakaşalar yapılmış ve sonunda lise olarak faaliyetine devam etmesine karar verilmişti.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır “Tarihi Tirebolu Lisemizin önümüzdeki eğitim öğretim yılı hazırlıkları için devam eden bakım onarım çalışmaları ve mevcut durumu ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak üzere lisemizin bulunduğu alanda İlçe Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz, belediye meclis üyesi Erim Yaman, saygın iş insanlarından Mustafa Aras ve kıymetli hocalarımızla bir araya geldik.

Tirebolu Belediyesi olarak devam eden çalışmalar için ilgili arkadaşlarımıza gerekli bilgi ve talimatları iletip, ilgililer ve kıymetli hocalarımızla görüş alışverişinde bulunduk. Tirebolu Lisemizin yeniden eğitim öğretime kazandırılması için Tirebolu Belediyesi olarak her daim desteğimizi sürdüreceğimizi belirtiyor, Lisemizin bakım ve onarımında emeği ve çabası olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım