Giresun Haberleri

Vali Enver Ünlü, Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla Toplantı Yaptı

0

Giresun Valisi Enver Ünlü, mahalle ve köy muhtarları ile değerlendirme toplantısı yaptı. Vali Ünlü başkanlığında 22 Eylül Perşembe günü saat 11.00’de gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Dr. Davut Sinanoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Karaca, Çoruh EDAŞ İl Müdürü Özkan Kara, ilgili kurum amirleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Ünlü, kaçak yapılaşmadan çevre kirliliğine, afet kapsamında yapılan çalışmalardan turizm ve kültürel faaliyetlere kadar birçok konuda muhtarlardan destek isteyerek görüş alışverişinde bulundu.

Muhtarlar da mahalle ve köyleri ile ilgili genel sorunları dile getirirken özellikle; yol, su ve elektrik konularında görüş, öneri ve taleplerini ilettiler.

Vali Ünlü, toplantı sonrası yapmış olduğu paylaşımda “Değerli muhtarlarımızla Valiliğimizde gerçekleştirdiğimiz değerlendirme toplantımızda köy ve mahallerimizin sorun ve taleplerini dinledik, çözüme dayalı çalışmalar yaptık” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım