Giresun Haberleri

Yakar; Çevremize Küçük Dokunuşlarla Değer Katıyoruz

0

Bulancak Mahallesinde devam eden küp taş döşemesi ve cadde düzenlemelerini yerinde inceleyen Belediye Başkanı Recep Yakar, “Bulancak mahallemizde alt yapı ve doğalgaz çalışmalarının ardından doğal görünümlü küp taş döşemesi ve düzenlemeler yapıyoruz. Hızla devam eden çalışmalar kapsamında tamamlanan yerler çok güzel olurken, halkımızın da büyük beğenisini kazanıyor. Yapılan çalışmaları yerinde değerlendirirken esnafımız ve halkımızla da istişarelerde bulunarak, onlarında isteklerini karşılamaya özen gösteriyoruz” dedi.

Başkan Yakar; “Çalışmalar kapsamında küçük dokunuşlarla bu caddelerimizi çok daha güzel hale getiriyor ve değer katıyoruz. Örneğin, Kurdoğlu Hacı Hafız Meydanımız ağaçlandırma ve peyzaj çalışmasıyla tamamen araçlara kapanacak. Yine esnafımızın ve halkımızın ortak görüşü yeni yapılan yerlerin araç parkından ve trafiğinden arınması yönünde. İşte sahilde yaptığımız sahilpark-otopark düzenlemesinin asıl sebebi de buydu. Sahilparkı yeniden projelendirerek otopark ihtiyacını çözüyoruz. Proje de yeşil ve sosyal alanlarda eskisinden az olmayacak şekilde yeniden planlandı. Bir ay içinde bitecek proje, tüm olumsuz eleştirileri ortadan kaldıracak bir proje olacaktır.  Halkımızın da isteği ve destekleriyle bu caddeler daha çok yayaların kullanımına sunulacak ve keyfini hep birlikte çıkaracağız. Esnafımızın ve halkımızın istek ver görüşleri bizim için her zaman önemli ve değerlidir. Sabırlarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım