Giresun Haberleri

Zabıta Müdürlüğü Araç Filosunu Güçlendirdi

0

Giresun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ekiplerin çok daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmesi için araç filosunu güçlendirdi. Bu kapsamda, Zabıta Müdürlüğü araç filosuna iki yeni araç alımı yapılırken, mevcut araçlarda dizayn edilerek daha estetik bir görüntüye kavuşturuldu.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, zabıtaların çalışma koşullarının yoğunluğuna dikkat çekerek, Belediyenin başarısının en temel ögelerinden birinin zabıta ekipleri olduğunu vurguladı.

“Zabıta bizim halka açılan penceremizdir” diyen Başkan Şenlikoğlu: “Yenilenen ve güçlenen hizmet araçlarımızla ekiplerimizin daha hızlı ve kaliteli hizmet üreteceklerine inanıyorum. Uzun yıllar hizmet verecek olan araçlarımız çalışmalarımızda bize büyük kolaylık sağlayacak.  Hizmet kalitesini artırmak adına Belediyemizin araç filosunu güçlendirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım