Giresun Haberleri

Gölpark, Çamoluk’a Hayırlı Olsun!

0

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz “Gölpark hayırlı olsun” dedi. Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz seçilmesinin ikinci yılında yapmış olduğu açıklamada Gölpark projesi dahil birçok konuya açıklık getirdi.

Düz açıklamasında “Çamoluk Belediyesi olarak İlçe hüviyeti kazandığımız tarihten bu yana en büyük eksiklerimizin başında belediyemize ait menkul ya da gayrimenkule neredeyse hiç sahip olmamamız geliyordu. 31 Mart 2019 seçimlerinde, yetkiyi şahsıma ve meclis üyelerimize verdiğiniz günden bu yana tam iki yıldır bu hususu kendimize dert edindik ve edinmeye devam ediyoruz.

Bu hassasiyetle ilçemizin gözbebeği konumunda yer alan Gölpark alanımız 2002 yılından bu yana İçişleri Bakanlığı’na tahsisli bulunuyordu. Kaymakamlığımıza, Valiliğimize yazılar yazdık. Ankara’ ya İçişleri Bakanlığı’na, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na, yetkili daire başkanlarına, genel müdürlere defalarca gittik, derdimizi anlattık ve sonucunda göreve gelişiminin 2. yılında Gölpark artık Çamoluk Belediyesine tahsis edilmiş durumdadır. 2002 yılından bu yana bir türlü ilçemize resmiyette kazandırılamayan Gölpark alanını Çamoluk’a kazandırmayı bize nasip eden Rabbime şükürler olsun. Ben inanıyorum ki İlçemiz adına her türlü ilkleri hep beraber gerçekleştireceğiz.

Biz hemşerilerimizin öz benliğinden aldığımız güç ve azimle; yapılamayanı yapmaya, söylenmeyeni söylemeye, Çamoluk için terimizin, kanımızın son damlasına kadar mücadeleye devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşerilerimize saygılar sunuyor, İlçemiz adına hayır dualarını eksik etmemelerini rica ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım