Giresun Haberleri

Bakanı Murat Kurum Bulancak’ta İncelemelerde Bulundu

0

Başta Dereli olmak üzere Giresun genelinde yaşanan sel afeti sonrası ilimize gelerek, afetin yaralarının sarılması için gece gündüz mesai yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, incelemelerde bulunmak üzere bugün ilçemizi ziyaret etti.

Bakan Kurum ilk olarak Bulancak Belediyesini ziyaret ederek, yeni yapılan Belediye hizmet binası alanında incelemelerde bulundu. Ardından başkanlık makamında Belediyenin ve ilçenin dönüşüm projeleri olan; Millet Bahçesi, Akıncı Parkı, Belediye Hizmet Binası ve yeni kent meydanı düzenlemesi, Bisiklet ve Yürüyüş yolu projeleri hakkında Belediye Başkanımız Recep Yakar tarafından bilgilendirildi.

Belediye ziyaretinin ardından TOKİ 2. Kısım inşaat alanında da incelemelerde bulunan Bakan Kurum, buradan Sarayburnu Camii ve Millet Bahçesi şantiye alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Cuma namazını Sarayburnu Camiinde kılan Bakan Kurum, son olarak ilçenin en eski okullarından olan Gazi Ortaokulu’nda incelemelerde bulundu.

Ziyarette; Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Giresun Valisi Enver Ünlü, Bulancak Kaymakamı Ali İkram Tuna, Belediye Başkanı Recep Yakar ve bürokratlar Bakan Kurum’a eşlik ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım