Giresun Haberleri

Başkan Emür, Keşap İçin Ankara’da

0

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap’ı geliştirecek projeler ile ilgili önemli görüşmelerini sürdürüyor. Başkan Emür Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, Milli Eğitim Bakanı ve  AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’ü ziyaret ederek görüşmeler sonrası açıklamalarda bulundu.

Bakan Yardımcımız Yurt Sözünü Verdi

Giresun Milletvekilimiz Kadir Aydın ve Ak Parti Keşap İlçe Başkanımız Samet Küçük ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı makamında ziyaret ettik. Keşap Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonunun arta kalan ödeneği ile 250 kişilik yurt kiralanması ile ilgili görüştük. Yakın zaman da inşallah hallolacak.

Doğalgazda Geri Kalan Bölümlerin Tez Zamanda Yapılacak

Giresun Milletvekilimiz Kadir Aydın ve Ak Parti Keşap İlçe Başkanımız Samet Küçük ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret ederek Keşap ‘ta geri kalan noktalarda doğalgaz hattının döşenmesi ile ilgili sayın bakanımıza bilgi verdik. Notunu alarak geri kalan yerlerin tamamlanacağı bilgisini verdi.

Milli Eğitim Bakanımızdan Müjde

Giresun Milletvekilimiz Kadir Aydın ve Ak Parti Keşap İlçe Başkanımız Samet Küçük ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i ziyaret ettik. Uzun zamandır takip ettiğimiz Cumhuriyet İlkokulu’nun yeni binasının yapılması için Sayın Bakanımız Mahmut Özer gerekli talimatları verdi. Tez zamanda projesi yapılıp ihalesi gerçekleştirilecek.

Giresun Milletvekilimize Ziyaret

Ak Parti Keşap İlçe Başkanımız Samet Küçük ile AK Parti Giresun Milletvekilimiz Cemal Öztürk’ü mecliste ziyaret ettik. İlçemizde yapımı devam eden ve yapılacak projelerimiz ile ilgili istişarelerde bulunduk’’ dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım