Giresun Haberleri

Belediyem Benimle Projesi Kapsamında Tablet Dağıtımı Yapıldı

0

Keşap Belediyesi sosyal belediyecilik kapsamında gönül belediyeciliğinde dayanışma yaratmak için ihtiyaç sahibi 20 öğrenciye tablet dağıttı. Keşap Belediyesi uzaktan eğitim için tableti bulunmayan öğrencilere tablet dağıtmaya devam ediyor. Keşap merkez genelinde tablet için başvuran ailelerin uzaktan eğitim almaları için eğitime desteklerini sürdüren Keşap Belediyesi 20 öğrenciyi daha tablet ile buluşturdu.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür “Keşap’ta eğitim için “Belediyem Benimle Ve Bir Tablette Sen Al Projesi” ile tablet kampanyası başlamıştık. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ile mücadele çalışmaları kapsamında, uzaktan eğitime geçmek durumunda kalan öğrencilerimiz eğitimlerine evlerinden devam ediyor. Çocuklarımızın eğitimlerinden geri kalmamaları için 20 çocuğumuza tablet dağıtımını projeye destek olan S.S Keşap Taksiciler Karayolu Taşımacılık Kooperatifi kardeşlerimizle gerçekleştirdik. Çocuklarımız bizim için çok özel. Her çocuğumuzun yanında olmaya özen gösteriyoruz. Tablet kampanyamıza destek olmak isteyen hemşerilerimiz belediyemiz Basın ve Halkla İlişkiler Birimimize ulaştırabilirler. Bu zor günleri hep beraber dayanışma içinde atlatacağız” dedi.

Maske ve mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen dağıtımlarda çocuklara ayrıca Belediyem Benimle sertifikaları da hediye edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım