Giresun Haberleri

Camili Terfi Hattı Yenileniyor

0

Giresun Belediyesi içme suyu çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bu kapsamda; Belediye Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmayla birlikte Camili içme suyu terfi hattı yenileniyor.

500 metre uzunluğundaki hatta mevcut boruların ömrünü tamamlaması nedeniyle değişime gidilerek günümüz şartlarına uygun daha sağlıklı ve daha güvenli borular döşeniyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehir merkezinde olduğu gibi kentin kenar mahallelerine de hizmet götürmek için canla başla çalıştıklarını söyleyerek, ihtiyaç olan tüm bölgelerdeki sorunları çözmek için gece gündüz çaba sarf ettiklerini vurguladı.

İçme suyunun tüm canlılar için hayati bir önem taşıdığının altını çizen Başkan Şenlikoğlu: “Belediye olarak hedefimiz, mevcut su kaynaklarımızı daha uzun süre kullanmak ve gelecek kuşaklarımızın da bugün olduğu gibi rahat bir şekilde faydalanmasını ve kullanmasını sağlamaktır. Bu kapsamda su kaynaklarımızın korunması, verimli biçimde kullanımının sağlanması ve vatandaşlarımıza en sağlıklı şekilde ulaşması en büyük amacımızdır.’’ dedi.

Yöre halkı ise yapılan bu çalışma için Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve ekibine teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım