Giresun Haberleri

Emür; Keşap Hepimizin Ortak Sevdası

0

Her hafta Pazartesi günleri esnaf ve vatandaş ziyareti ile haftaya başlayan Başkan Emür hemşerilerine hayırlı haftalar ve bereketli kazançlar diledi.

Ortak akıl ile hareket ettiklerini ifade eden Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür  ‘’Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olmaya devam ediyoruz. Sahada tüm çalışmalarımızı incelerken, yeni proje çalışmalarını da yapıyoruz. Keşap her geçen gün büyüyen bir ilçe. Bu minvalde ihtiyaçlarımızda büyüyor. Aktif ve sosyal bir belediyecilik anlayışı ile halkımızın sorun ve taleplerini yerinde dinleyerek çözümler buluyoruz.  Yeni haftaya vatandaşlarımızla birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek başladık. Her zaman birlikte hareket ediyoruz. Hal hatır sorup hayırlı işler, bereketli kazançlar diledik. Biz sorunları dinliyor ve yerinde çözüm üretiyoruz. Keşap hepimizin ortak sevdası. Ziyaretlerimizde ayrıca vatandaşlarımızla da hasbihal ederek gönüllerini kazanıyoruz’’ dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım