Giresun Haberleri

Gayretimiz Daha Kaliteli Daha Konforlu Şehir İçin

0

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler belirlenen program dahilinde kentin farklı bölgelerinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Daha yaşanabilir bir Giresun hedefi doğrultusunda çalışan ekipler, birçok mahallede eşzamanlı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Ekipler tarafından; Kale Mahallesi Eşref Dizdar Caddesi’nde kaldırım tamiratı, Gemilerçekeği Mahallesi General Nuri Erkan Caddesi’nde parke tamiratı ve Gedikkaya Mahallesi Nihatbey Caddesi’nde kaldırım yenileme çalışması yürütülüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Her geçen gün büyüyen ve gelişen şehrimizde, vatandaşlarımızın kaliteli ve konforlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları için çalışmalarımız belirlenen program çerçevesinde hızla devam ediyor. Vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım