Giresun Haberleri

Her Zaman Olduğu Gibi Yine Giresunlunun Yanındayız

0

Giresun Federasyonu tarafından Afyon Giresunlular Şehitliği anma töreni sonrası Afyon Garden Kale Hotel’de düzenlenen basın toplantısına katılan Giresun Medya Platformu yönetici ve üyeleri hem anma törenini değerlendirdiler hem de yapılacak Giresun Günleri hakkında görüş teatisinde bulundular.

Toplantıya katılan Giresun Medya Platformu Başkan Vekili Sadi Toygar yaptığı değerlendirmede “Giresun Medya Platformu kuruluş tarihi itibari 15 yıldır gönüllü olarak Giresunlulara hizmet ederek gurbette onların gözü kulağı ve sesi oluyor.

Son olarak yapılan etkinlikte Afyon Giresunlular Şehitliği anma programına Giresun Federasyonunun sağladığı ulaşım ve konaklama desteği ile katılan Giresun Medya Platformu üyeleri organizasyonu yerinde takip ederek zafer ruhunu ve anma etkinliğini okuyucularına ve kamuoyuna duyurdular.

Basın mensupları olarak bir vizyon ve misyonumuz var. Platform yönetim kurulu ve üyeleri olarak maddi menfaat gözetmeden, sadece gönüllü olarak yaptığımız habercilik işinde hemşerilerimizin daha iyi haberdar olabilmesi ve daha etkileyici haberlerin, konuların gündeme getirilmesi için birlikte hareket ederek gündemde öne çıkan konuları kamuoyuna yansıtıyoruz.

Giresun Medya Platformu olarak yöremizin kültürel ve tarihsel kimliğini korumak, haklarına sahip çıkmak, yöreye saygın bir konum kazandırmak görev ve sorumluluğu içinde ele aldığımız konuları, yayımladığımız haberler ve fotoğraflarla, yöremizin kültürel ve sosyal etkinliklerine ilişkin bilgileri, doğru bir şekilde kamuoyuna aktarmaktayız.

Vatanına, bayrağına sadık insanlar diyarı Giresun kahramanları gönüllü olarak vatan için canlarını verirken bizlerde gönüllü olarak hizmetinizi yerine getirdik. Bu topraklar bizlere vatansa, bu şehitlerimizin sayesindedir. Vatan onlara minnettardır. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.

Yapılan bu etkinlikler hem Federasyona hem de bizlere güç kazandırmakta olup Giresun camiasına ve kamuoyuna bu haberleri basın yolu bizler aktararak görevimizi her zaman olduğu gibi yine yerine getirmeye çalışmaktayız. Tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım