Giresun Haberleri

İl Başkanı Tatlı ve Milletvekili Öztürk’ten Esnaf Ziyareti

0

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve Milletvekili Cemal Öztürk, Ticaret Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı Ali Kara’yı ziyaret etiler.

AK Parti İl Başkanı Tatlı, çok verimli ziyaret programı gerçekleştirdiklerini, kurumlarımızın taleplerini dinleyerek ilimizde yaşanabilecek sıkıntıların olmaması adına gerekli notlarımızı aldık diye konuştu.

İl Başkanı Tatlı, hem ticarette hem sosyal hayatımızı etkileyen bir pandemi süreci yaşadıklarını bununla birlikte bazı sıkıntıların yaşandığını ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu süreçten en az zararla çıkan ülkelerden biri olduklarını söyledi.

Pandeminin azalması, yapılan ekonomik planlamalar ve yatırımların artmasıyla Ülkemizin ve ilimizin hem ekonomik hem de sosyolojik açıdan daha rahatlayacağını vurgulayan Tatlı, mutlu yarınların bizleri bekliyor diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım