Giresun Haberleri

Kenan Tatlı Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Kızılay Şube Başkanı Murat Cansız, Deniz Yıldızı Derneği Başkanı Cumhur Karahasan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferhat Deniz ve Turan Bekaroğlu,  TÜGVA Giresun İl Başkanı seçilen Hüseyin Alkan ve Giresun ASKON Şube Başkanı Yener Türk’ü ziyaret etti.

Kızılay Şubesinde; kan bağışı konusunda desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyeceklerini ileten Kenan Tatlı, “Ülkemizin merhamet eli, Türk Kızılay’ının Kızılay Haftası da kutlu olsun” dedi.

Daha sonra Deniz Yıldızı Derneği’nin faaliyetleri konusunda bilgiler alan Tatlı, maddi ve manevi her zaman yanında olduklarını, burada yapılan çalışmaların ve hizmetlerin diğer kuruluşlara da örnek teşkil ettiğini belirtti.

İl Başkanı Kenan Tatlı, TÜGVA Giresun İl Başkanı seçilen Hüseyin Alkan’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Gençlerimize yönelik çalışmalar da bize düşen ne varsa yapacaklarını söyleyen Tatlı, “Yeter ki Giresunlu kardeşlerimizin özgüveni yerinde, sorumluluklarının farkında olan nesiller yetişsin” dedi.

ASKON’un Türkiye genelinde önemli işler yaptığını söyleyen Kenan Tatlı, milli ve yerli projelerle, Türkiye’nin tanıtımında önemli bir rol aldıklarını söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım