Giresun Haberleri

Keşap’ta Küptaş Çalışmaları Başladı

0

Keşap Belediyesi Fen İşleri ekipleri Fatih Caddesinde küptaş çalışmalarına devam ederken Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Emür “Fatih Caddemizde küp taş döşeme çalışmalarına başladık. Güzel ilçemiz en iyi hizmetleri hak ediyor. Hemşerilerimizin huzuru ve memnuniyeti için mesai gözetmeksizin çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda vatandaşların isteklerini dikkate alıyor talepler doğrultusunda Keşap’ımızı daha güzel ve modern bir ilçe yapmak adına çözümler sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıran düzenlemelere devam edeceğiz.

Öte yandan Başkan Mehmet Emür “Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek taleplerini dinledik. 2023 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, huzur ve refah içinde geçmesini temenni ettik. Bizim için vatandaşlarımızın istek ve görüşleri her zaman önem arz ediyor. Çünkü ilçemizi hep beraber yönetiyoruz. Hemşerilerimizin her zaman emrindeyiz. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim etsin” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım