Giresun Haberleri

Filenin Sultanları ve Efeleri Görele’de Yetişiyor

0

Görele Gençlik Merkezi Spor Kulübü Voleybol Atölyesinde kız ve erkek olmak üzere 58 genç sporcu farklı yaş kategorilerinde voleybol eğitimlerine devam ediyor. Filenin Sultanları ve Filenin Efelerinin voleybol çalışmaları hafta içi ve hafta sonlarında kız ve erkek 12 yaş üstü ile 12 yaş altı olmak üzere 3 farklı grupta çalışan gençler voleybolla tanışmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Görele Gençlik Merkezi Voleybol Antrenörü Semiha Kaya Terzi  “Gençlerimizi sporla buluşturuyoruz. 2017 yılında açılan Görele Gençlik Merkezinde çok güzel bir ivme yakaladık. Gençlerimiz ve aileler Gençlik ve Spor Bakanlığını çok küçük yaşlarda tanıyorlar. Gençlik Merkezlerimiz,  gençlerin kullanımına her daim hazırdır” dedi.

Voleybol çalışmalarının sadece atölye çalışması şeklinde kalmadığına değinen antrenör Semiha Terzi Giresun ili genelinde yapılan Kulüplerarası Voleybol Müsabakalarına 3 farklı takımla katılmayı hedefliyoruz. Gençlik Merkezi faaliyetleri ücretsizdir” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım