Giresun Haberleri

Giresunspor’a Destek Olmaya Devam Edeceğiz

0

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada Giresunspor’a bina tahsisi ile ilgili basına yansıyan yanlış bilgiler var denildi.

Açıklamada “Gazi Caddesi’nde bulanan ve Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi tarafından kullanılan bina hakkında, mülkiyeti ve tahsisi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında yanlış bilgi içeren haberler yer almıştır.

Mülkiyeti Üniversitemize ait olmayan söz konusu bina, 22.06.2017 tarihinden itibaren, Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından üç yıl süre ile Üniversitemizin kullanımına tahsis edilmiş idi.

Tahsis süresinin bitmesi üzerine, binanın tekrar kullanımı için yapılan süre uzatma talebimiz uygun görülmemiştir. İkinci bir yazı ile binayı boşaltmamız istenmiş, yazı gereği bina tarafımızdan tahliye edilmiştir.

Üniversitemiz aldığı başarılı sonuçlarla şehrimizi gururlandıran kulübümüze, maddi yardım sağlamak amacıyla, kısa süre önce destek kampanyası başlatmış ve kamuoyu ile paylaşmıştır.

Giresun Üniversitesi ailesi bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Giresunspor’umuza en büyük destekçisi olmaya devam edecektir.

Şampiyonluk yolunda güzide kulübümüze başarılar dileriz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım