Giresun Haberleri

Çamoluk İlçesinin Geleceği Emin Ellerde

0

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz ilçenin sosyo-ekonomik gelişimi için hizmette sınır tanımıyor. Üreticinin, esnafın ve ilçe halkının sorunlarını çözüme kavuştururken Çamoluk geleceğe emin adımlar ile yürüyor.

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz bazı yeni projeleri hayata geçmesi için, Çamoluk Kaymakamı Emre Çömen ve MHP İlçe Başkanı Ali Tatar ile Ankara’da yapmış olduğu ziyaretler olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor.

Çamoluk ilçesinin Doğalgaz Talebi, Yeni Hastanen Binası, Kapalı Spor Salonu, Millet Bahçesi Projesi, İtfaiye Aracı Talebi, Sokak Sağlıklaştıma ve Dış Cephe Güzelleştirmek Projesi, Sanayi Sitesi, Kapalı Halk Pazarı, Canlı Hayvan Pazarı, Ulaşım gibi birçok projenin hayata geçmesi için ilgili bakanlıklar ve milletvekillerini Nisan ayında ziyaret eden Fatih Düz ziyaretleri esnasında projelerinin hayata geçmesi için talepte bulunmuştu. İlçenin ulaşım ağında bulunan bir sorunda bu girişim ve ziyaretlerin ardından çözüme kavuştu.

Karayolları Genel Müdürlüğü 16.Bölge Müdürlüğü Kelkit Çayı (YSE) köprüsü ve bağlantı yolları yapım işini 31 Mayıs 2021tarihinde 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edildi. İhalenin tamamlandığını müjdeleyen Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz “Kelkit Çayı (YSE) Köprüsü ve bağlantı yolları ilçemize hayırlı olsun. Çamoluk, Gölova bağlantı yolu olan ve Gücer köyümüz mevkiinde bulunan YSE köprüsü (ecel köprüsü) olarak bilinen köprünün ve bağlantı yolların ihalesi yapılmıştır. Yüklenici firmayla yapılacak olan sözleşmeden sonra en kısa zamanda yapımına başlanacaktır” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım