Giresun Haberleri

Yeni Cenaze Nakil Aracı Görele’ye Hayırlı Olsun

0

Görele Belediyesi araç filosunu güçlendirmeye, araç filosuna yenilerini eklemeye devam ediyor. Vatandaşlarımızın açılı günlerinde yanında olan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçemize soğutuculu, 4 cenaze taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı kazandırdı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, yeni cenaze nakil aracını inceleyerek, araçla ilgili bilgi aldı. Yeni cenaze nakil aracının ilçeye hayırlı olasını dileyen Erener, “Hemşerilerimizin acılı günlerinde yanında olmaya, acılarını paylaşmaya, hafifletmeye, acılarının bizim acımız olduğunu onlara hissettirmeye devam ediyoruz. Görele Belediyesi olarak iki tane cenaze nakil aracı filomuza bir yenisini daha ekledik. Soğutuculu, 4 cenaze taşıma kapasiteli yeni aracımızla birlikte şuanda 3 tane cenaze nakil aracımız bulunuyor. Yeni aracımız Görele halkına ve Görele Belediyesi’ne hayırlı olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım